Jump to content
ZLOFENIX Games

Въпроси и отговори


Recommended Posts

  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Не те караме на сила :D , все пак ако искаш , пиши ми на лично и ще помагам! :)

Малко по-нагоре от твоят пост е поста на един от въпросните админи : Falken12 :D

Преди попадах, но го махнаха. 

Posted Images

Module LancherClient.exe
Code c000005 (Exeption access violation)
Adress 000000 (000000)


Свалих играта свалих и файловете дадени в гайда и това получавам. Гуугълнах ерора и се оказа че е нещо с връзката на сървъра, но когато погледнах да видя дали не е паднал видях че всичко е онлайн и работи. Някакви съвети ?

Link to post
Share on other sites

Ако грешката е свързана със сървъра и особено мастър-сървъра може би вече нямаш проблем. Вчера цял ден играта ми се дискънектваше от мастъра и примерно за 5-6 часа игра ме е изхвърлило към 15-20 пъти. За сравнение, предния ден играх на същия сървър, също толкова дълго без да ме изхвърли нито веднъж. PunkBuster мисля, че трябва да е инсталиран за да върви играта (не съм на 100% сигурен, това също е въпрос за модератор или админ). Друго нещо за което се сещам - задай във firewall да пропуска clientlauncher-а и exe-то на играта (демек са безопасни) и аз поне съм задал в антивирусната ми цялата папка на Battlefield 3 като безопасна. Това е от мене. Надявам се да съм помогнал.

Link to post
Share on other sites

Да попитам защо дадените assignment не се запазват след като излезеш от играта,което прави отkлючването на оръжията много трудно :)

Edited by DEATHSHOT
Link to post
Share on other sites

Да попитам защо дадените assignment не се запазват след като излезеш от играта,което прави отkлючването на оръжията много трудно :)

Мисля, че този проблем беше решен преди седмица, въпреки, че аз отключих L96 по трудния начин - с 3 изхвърляния от играта когато бях на 40+ headshot-a и 50 spot assist-a :D Един ден просто имах късмета да не ме изхвърли цял ден. За мен това е най-трудната мисия от всички.

Link to post
Share on other sites

 Unable to find an entry point named 'ZLO_ListenClient' in DLL 'Launcher.dll и аз като колегата отгоре някой намери ли решение на проблема

Значи, прочетох в руския форум, че това е грешка в ланчъра на Despo. За проблема е съобщено на 13 април, като не знам дали е имало ъпдейт на ланчъра от тогава. Ако не е имало такъв, значи трябва да изчакате. Аз продължавам да съветвам да смените ланчъра.

Link to post
Share on other sites

Мисля, че този проблем беше решен преди седмица, въпреки, че аз отключих L96 по трудния начин - с 3 изхвърляния от играта когато бях на 40+ headshot-a и 50 spot assist-a :D Един ден просто имах късмета да не ме изхвърли цял ден. За мен това е най-трудната мисия от всички.

Аз мисля,че този проблем още не е оправен защото не ми се запазват ако изляза от играта или сменя сървара.

А да попитам само на мен ли ми се реснаха стацовете,и така започвам от нулата отново  :cry:

Link to post
Share on other sites

Аз мисля,че този проблем още не е оправен защото не ми се запазват ако изляза от играта или сменя сървара.

Ами на мен около 75% от мисиите в момента са ми на половина завършени и прогресът по тях си стои. Не знам какво да ти кажа друго по въпроса.

Link to post
Share on other sites

Как така ;д при мен нищо не се запазва даже днеска всичко се рестартира видях,че и на др. играчи са им се реснали стацовете.

Link to post
Share on other sites

Може просто да си влязъл в Unranked server. Там нищо никога не се запазва след края на рунда. Започваш с по едно оръжие от всеки клас и това е. Статистиката на играчите до сега не съм чувал да се е изтривала, просто влизат в такъв сървър, стресират се здраво, че са загубили прогреса си :D и се оплакват веднага във форума. Предполагам, че си в същата ситуация :)

Link to post
Share on other sites

Може просто да си влязъл в Unranked server. Там нищо никога не се запазва след края на рунда. Започваш с по едно оръжие от всеки клас и това е. Статистиката на играчите до сега не съм чувал да се е изтривала, просто влизат в такъв сървър, стресират се здраво, че са загубили прогреса си :D и се оплакват веднага във форума. Предполагам, че си в същата ситуация :)

Може да се влязъл не знам,но ти благодаря за отговора, ако може да ми кажеш в кой сървър играеш ти да вляза и да проверя там дали ще се запазват.

Link to post
Share on other sites

Може да се влязъл не знам,но ти благодаря за отговора, ако може да ми кажеш в кой сървър играеш ти да вляза и да проверя там дали ще се запазват.

Открих проблема,всичко е било ,защото смених ланчъра с др. на Деспо и затова всички оръжия ги нямаше.

Link to post
Share on other sites

Тъй като наистина ми куца руския (въпреки ,че е близо до бг) искам да попитам при смяната на лънчъра трябва само да изтегля нов и да го разархивирам нали?

Link to post
Share on other sites

Тъй като наистина ми куца руския (въпреки ,че е близо до бг) искам да попитам при смяната на лънчъра трябва само да изтегля нов и да го разархивирам нали?

Да! Ако е този на KillzoneOne и Skan, не забравяй да сложиш в инсталационната папка и двата файла - ZloBattlefield3Launcher и Theme. С него dll файлът се ъпдейтва автоматично. Между другото, помогнах им да направят превод на интерфейса на ланчъра, така че скоро го очаквайте и на български :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Имам няколко въпроса към по-напредналите.Защо след като инсталнах  новия KillzoneOne и Skan- лънчер започна да лагва мноооо здраво просто не се играе?С лънчера на despo преди никакви проблеми играех на ултра ( i5   hd7850oc)...В момента съм 3lv colonel и все още не са ми ясни некои работи.....Как например когато съм в скуад да се пусна с парашут от самолета как да поставя тея джаджи където като те килнат и стартираш от там където си ги заложил?

Edited by Miro Kamburov
Link to post
Share on other sites

Ако използваш някой от другите лънчери, те имат филтри за сървърите. :)

Да, използвам ланчъра на Skan, знам за филтъра, но не намирам никъде Conquest Domination :D Може би не намирам правилното съкращение. Ще съм благодарен ако някой го напише. Благодаря :)

Имам няколко въпроса към по-напредналите.Защо след като инсталнах  новия KillzoneOne и Skan- лънчер започна да лагва мноооо здраво просто не се играе?С лънчера на despo преди никакви проблеми играех на ултра ( i5   hd7850oc)...В момента съм 3lv colonel и все още не са ми ясни некои работи.....Как например когато съм в скуад да се пусна с парашут от самолета как да поставя тея джаджи където като те килнат и стартираш от там където си ги заложил?

В Hot-Fix 18-1 е оправен проблемът с High Computer Usage. Другата причина може да е атаките по Master Server-a. До колкото разбрах някакъв/някакви хакери го атакуват и за това изхвърля доста често или лагва. За пускането с парашут, преди да spawn-еш си избираш Paratrooper Airdrop мисля че пишеше, джаджите се поставят като си я избереш с клавиш 4 на клавиатурата и я поставиш там където искаш да те пусне. После като умреш си избираш Spawn от иконката с едно триъгълниче с кръгче (това е твоята джаджа), естествено ако някой не я е унищожил преди това. :) Надявам се да съм го обяснил разбираемо.

Link to post
Share on other sites

Пичове я кажете как да си сменя dogtags, че преди малко цъках с някакъв, който си ги беше сменил :)

Link to post
Share on other sites

По принцип не знам да има възможност все още...кажи име на човека да го проверим, може да е някой от админите и да правят тестове на функцията. :)

Link to post
Share on other sites

Еее не го запомних, защото беше супер сбъркано, но му бяха сменени и 2-та догтага 1-ви лв беше :)

Link to post
Share on other sites

Абе а тоя проблем със сейвовете на асайментите оправиха ли го или не са щото на мене все още не ми ги сейва и си цикля на едно място с тея асайменти

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Create New...