Jump to content
ZLOFENIX Games

Въпроси и отговори


Recommended Posts

ERR_DISCONNECT_BLAZE 1 1 -1  помогите с ошибкой  как её исправить ?

> ERR_DISCONNECT_BLAZ 1 1 -1 / Ти беше изключен от Учителя

Опитайте отново по-нисък от населението сървъри / ниска пинг сървър.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Не те караме на сила :D , все пак ако искаш , пиши ми на лично и ще помагам! :)

Малко по-нагоре от твоят пост е поста на един от въпросните админи : Falken12 :D

Преди попадах, но го махнаха. 

Posted Images

Здравейте на всички :),имам много сериозен проблем от както се обнови играта,постоянно ми дава грешка при свързване в игра "ЕRR_DISCONECT_BLAZE 11 -1".Сложил съм последния клиент от сайта с последния ДЛЛ и клиент лаънчър.... :(В никой сървър не ме вкарва,прочетох какво пише горе,при мен проблема е постоянен,изпълнил съм всичко,1 2 пъти само успях да вляза вчера...

post-230182-0-94493700-1415113764_thumb.

Edited by SPARC0
Link to post
Share on other sites

Здравейте на всички :),имам много сериозен проблем от както се обнови играта,постоянно ми дава грешка при свързване в игра "ЕRR_DISCONECT_BLAZE 11 -1".Сложил съм последния клиент от сайта с последния ДЛЛ и клиент лаънчър.... :(В никой сървър не ме вкарва,прочетох какво пише горе,при мен проблема е постоянен,изпълнил съм всичко,1 2 пъти само успях да вляза вчера...

Да някакви бъгове са :) и на един мой приятел го прави този проблем, а вчера даже го банна от един сървар зареди тази грешка. Ресни лаунчера и пак влизай да цъкаш. :)

Също така си смени лаунчера с обикновения на ZLOFENIX  

Edited by Totally_Erected
Link to post
Share on other sites

Ето така ми е папката,мисля че всичко е както трябва и пак ми прави ядове :(,а преди 1ви ноември абсолютно никакви проблеми в който и да е сървар :(

post-230182-0-40782800-1415115268_thumb.

Link to post
Share on other sites

В момента, за да избегнете всякакви грешки, отидете C:\ProgramData\Electronic Arts\EA Services\License тук и изтриите DGR01609245.dlf , заменете файловете в директорията на играта от http://zloemu.org/files/bf3/LauncherClient.exe" target="_blank">ТУК.  Разбира се заменете ръчно DLL от http://zloemu.org/files/bf3/Launcher.dll?d=1415295234" target="_blank">ТУК

Link to post
Share on other sites

Защо ми дава тази грешка като стартирам играта [New Launcher.dll available Updating]Давам ок и ми дава това Update Failed

Свали си последният лаунчер от zloemu.org ! ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Имам едно въпросче - От няколко дни, като се опитам да вляза в "stats" в менюто на играта и ланчъра крашва. При всички ли е така или само при мен?

Link to post
Share on other sites

Здравейте и моя въпрос е дали може да някой да хостне сервер за SQDM сяуад деатх мач и ако не може ли инструкции защото търсих намерих едно старо не стана па иска м да взема L85A2 :) Благодаря предварително за отговора

Link to post
Share on other sites

Здравейте и моя въпрос е дали може да някой да хостне сервер за SQDM сяуад деатх мач и ако не може ли инструкции защото търсих намерих едно старо не стана па иска м да взема L85A2 :) Благодаря предварително за отговора

Преди попадах, но го махнаха. 

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Преди около седмица играехме със един приятел всичко беше наред докато се появи ERR_DISCONNECT_BLAZE 1 1 -1 на приятеля ми ,това става само в някой сървъри включително и моя.

В момента, за да избегнете всякакви грешки, отидете C:\ProgramData\Electronic Arts\EA Services\License тук и изтриите DGR01609245.dlf , заменете файловете в директорията на играта от http://zloemu.org/files/bf3/LauncherClient.exe" target="_blank">ТУК.  Разбира се заменете ръчно DLL от http://zloemu.org/files/bf3/Launcher.dll?d=1415295234" target="_blank">ТУК

Това не действа.

Link to post
Share on other sites

Преди около седмица играехме със един приятел всичко беше наред докато се появи ERR_DISCONNECT_BLAZE 1 1 -1 на приятеля ми ,това става само в някой сървъри включително и моя.

Това не действа.

Имаш ново dll. и понякога автоматичния ъпдейтър него сваля като хората от сайта "zloemu" си го дръпни и няма да имаш проблем.

Link to post
Share on other sites

Няма нищо общо с launcher.dll....

 

Няма нищо общо с launcher.dll....

Сериозно, а Аз как така нямам проблем след обновяването на dll. и на сърваритe ми ? :)

Link to post
Share on other sites

1 Проблема не е при мене, а на приятеля ми..

2 И от където да го изтегля тоя launcher.dll пак няма ефект, затова ти казвам няма нищо общо с това грешката пак се появява.

Link to post
Share on other sites

1 Проблема не е при мене, а на приятеля ми..

2 И от където да го изтегля тоя launcher.dll пак няма ефект, затова ти казвам няма нищо общо с това грешката пак се появява.

Тази грешка е точно от този файл. :) 

Обикновенно този ерор се получава при калпаво dll. или при затруднявате на машината на твоя приятел в сървърите. Какво искам да кажа : ако му е по - слаба машината, но си подкарва играта и си цъка постояно ще му дава този ерор.

Ерора гласи, че е изхвърлен от МАСТЪРА.

Edited by Totally_Erected
Link to post
Share on other sites

Тази грешка е точно от този файл. :) 

Обикновенно този ерор се получава при калпаво dll. или при затруднявате на машината на твоя приятел в сървърите. Какво искам да кажа : ако му е по - слаба машината, но си подкарва играта и си цъка постояно ще му дава този ерор.

Ерора гласи, че е изхвърлен от МАСТЪРА.

 

А има ли решение ?

Edited by Falken12
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Create New...