Jump to content
ZLOFENIX Games

Въпроси и отговори


Recommended Posts

Нямам търпения за BF4, а и като почна да крашва сървара на BF3, и реших да прочета из форума и за 2-те. Та виждам от некви съобщения, че някой им атакува сървара, и от там произлиза целия проблем, идеята ми е, защо не направят тема за самата атака каква е, що е, па може да изкочи някой с достатъчно познания по темата и да им помогне. :)

150 долара струва защитата на месец от ddos атаки :) проблема е : пари няма, а хората, които ни ddos-ват имаш предостатъчно пари, че да го правят още дълго време, а това ще забави другият батъл 4-ката с доста време. 

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Не те караме на сила :D , все пак ако искаш , пиши ми на лично и ще помагам! :)

Малко по-нагоре от твоят пост е поста на един от въпросните админи : Falken12 :D

Преди попадах, но го махнаха. 

Posted Images

22 hours ago, Tkk92 said:

ERR_LOGIN_INVALIDTOKEN 3 15 -1 как да оправя тази грешка ползвам вин 10 64 бит изклуих дефендара но тогава пише старт гаме но не тригва играта 

3 or 4 posts same guy same question... BAD IDEA !! it is answered in turkish and other place

3 или 4 сообщений же парень тот же вопрос ... плохая идея !! он ответил на турецком и других местах

Link to post
Share on other sites
On 18.02.2016 г. at 8:01 PM, Tkk92 said:

ERR_LOGIN_INVALIDTOKEN 3 15 -1 как да оправя тази грешка ползвам вин 10 64 бит изклуих дефендара но тогава пише старт гаме но не тригва играта 

Премахни я напълно, качи я отново, сложи всички нови файлове и лаунчера да е на bigworld12.

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Здравейте, на всички ! От 2 години не съм влизал в профила си и днес реших да влезна и гледам БАН ! Пише, че съм баннат за 30 дни ... е добре де тези 30 дни не минаха ли ? Как може да ми премахнат бана ??? Благодаря !

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
On 31/03/2018 at 6:32 PM, Marsky said:

Здравейте, на всички ! От 2 години не съм влизал в профила си и днес реших да влезна и гледам БАН ! Пише, че съм баннат за 30 дни ... е добре де тези 30 дни не минаха ли ? Как може да ми премахнат бана ??? Благодаря !

От средата на 2016 всички 30-дневни банове се превърнаха в перманентни. Купи си нов компютър и си смени ip-то за да играеш отново в проекта.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Create New...