Jump to content
ZLOFENIX Games

Въпроси и отговори


Recommended Posts

  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Не те караме на сила :D , все пак ако искаш , пиши ми на лично и ще помагам! :)

Малко по-нагоре от твоят пост е поста на един от въпросните админи : Falken12 :D

Преди попадах, но го махнаха. 

Posted Images

Благодаря ти  :)  +1

Малко по-нагоре от твоят пост е поста на един от въпросните админи : Falken12 :D

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Здравейте,от два дена играта ми прави номера.

Като вляза в някой сървар започва да насича,през няколко секунди.

До сега съм нямал никакви проблеми-играя от доста време!

Нещо ново ли трябва да се дърпа?

Благодаря предварително!

Edited by mechotombaka
Link to post
Share on other sites

Здравейте,от два дена играта ми прави номера.

Като вляза в някой сървар започва да насича,през няколко секунди.

До сега съм нямал никакви проблеми-играя от доста време!

Нещо ново ли трябва да се дърпа?

Благодаря предварително!

Приятел отиваш в папката на играта и преименуваш папката "pb" на "pbppp" :) 

Link to post
Share on other sites

Mерси брат ,ще пробвам това дано се оправи!!!

ще се оправи проблема идва от punkbuster-a , нещо са решили да си правят ташаци с кракнати сървари и като влезеш в pb-сървър и fps-то ти пада до 0 и сечеш, затова и повечето сървъри го махнаха пънкбъстера и всичко се оправи. :)

Link to post
Share on other sites

Попитах във форумът на procon дали мога да ползвам повече от един компютър за сървър на BF3 (да смятат паралелно в басейн). Попитаха ме какъв е сървара и като отговорих че е теглен от злоему и ме баннаха "You have been banned for the following reason: No reason was specified. Date the ban will be lifted: Never" 

Това доста ме учуди, но както и да е!

 

Та да попитам и тук с риск да бъда баннат, има ли такава възможност? :D

Link to post
Share on other sites

Попитах във форумът на procon дали мога да ползвам повече от един компютър за сървър на BF3 (да смятат паралелно в басейн). Попитаха ме какъв е сървара и като отговорих че е теглен от злоему и ме баннаха "You have been banned for the following reason: No reason was specified. Date the ban will be lifted: Never" 

Това доста ме учуди, но както и да е!

 

Та да попитам и тук с риск да бъда баннат, има ли такава възможност? :D

Можеш, а тук бан няма да получиш, но все пак Zlogames е проект на основа на оригиналната игра, така че е нормално в такива форуми и сайтове да бъдеш блокиран като го споменеш :)

Link to post
Share on other sites

Ето тук можеш да си направиш темата, но все пак сървъра не трябва да е някакъв новаторски без плъгини и подобни благинки, а да вдъхва доверие както се казва. :) 

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Би трябвало да може, ако говорим за рутер. smile.gif

Не е нужно да имаш рутер!  

Просто променяш порта в _StartServer.bat файла на втория сървър и си готов ;)

 

примерно set REMOTEADMINPORT=localhost:48890

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

как мога да се свържа със даден админ на сървар че ме бана!  без пречина ( реялна ) бил съм читър уш де!!!image.jpg

Еми виж кой е сървъра и му издири админа тук :D

Link to post
Share on other sites

Той гръцки сървър на него има добър пинг,теи като м ие до гъза дет се казва...Тва е сървъра *HELLAS* Antifascist & AntiRascist ако някои може да ме насочи от къде  мога да намеря сървъра тука

Edited by makarov9
Link to post
Share on other sites

Здравейте! 

 

Имам едно питане към вас smile.gif . Играятук откакто е създаден емулатора. Наскоро реших да навия приатели да започнат да играят с мен. Инсталирахме играта и всико останало което е нужно. Последваха регистрации,след което се надявахме да започне блаженната игра. Не стана така. sad.gif  При джойнване в сървара от техните ACC-та постоянно излиза грешката err_login_account 3 1-1. При логване от моя ACC С който играя от доста време,проблеми няма. Реших да потърся някъкво решение на проблема ъв форума. Намерих няколко теми с един вариант. Трябвало да се изтрие файл,намиращ се в c:\ProgramData\Electronic Arts\EA Services\License\DGR01609245.dlf .

Проблема е,че папка Electronic Arts в ProgramData нямаше.

 

Питам ви,как да оправим нещата. Ще ви бъда доста благодарен,ако се справим с проблема.smile.gif 

Edited by soni0212
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Здравейте! 

 

Имам едно питане към вас smile.gif . Играятук откакто е създаден емулатора. Наскоро реших да навия приатели да започнат да играят с мен. Инсталирахме играта и всико останало което е нужно. Последваха регистрации,след което се надявахме да започне блаженната игра. Не стана така. sad.gif  При джойнване в сървара от техните ACC-та постоянно излиза грешката err_login_account 3 1-1. При логване от моя ACC С който играя от доста време,проблеми няма. Реших да потърся някъкво решение на проблема ъв форума. Намерих няколко теми с един вариант. Трябвало да се изтрие файл,намиращ се в c:\ProgramData\Electronic Arts\EA Services\License\DGR01609245.dlf .

Проблема е,че папка Electronic Arts в ProgramData нямаше.

 

Питам ви,как да оправим нещата. Ще ви бъда доста благодарен,ако се справим с проблема.smile.gif 

Edited by Kopeleto
Link to post
Share on other sites

 

 

Electronic Arts\EA Services\License\DGR01609245.dlf . този файл го имат хората, които са играли преди ъпдейта, другите го нямат.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Имам проблем! Ъпдейтнах всичко както е посочено и когато стартирам играта ми показва: Има нова версия за сваляне, сваля се. След това играта ми казва, че има ерор и крашва... някакви идеий ? 

Link to post
Share on other sites

Имам проблем! Ъпдейтнах всичко както е посочено и когато стартирам играта ми показва: Има нова версия за сваляне, сваля се. След това играта ми казва, че има ерор и крашва... някакви идеий ? 

Свали launcher.dll от zloemu, също така свали най-новата версия на лаунчърана килзона http://dox.bg/files/dw?a=c698a34d0e

Link to post
Share on other sites

нечего не понимаю что делать у меня стоит reserved  что это такое и выдаёт ошибку мастер сервер? что делать?

обновлять лаунчер.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Нямам търпения за BF4, а и като почна да крашва сървара на BF3, и реших да прочета из форума и за 2-те. Та виждам от некви съобщения, че някой им атакува сървара, и от там произлиза целия проблем, идеята ми е, защо не направят тема за самата атака каква е, що е, па може да изкочи някой с достатъчно познания по темата и да им помогне. :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Create New...