Jump to content
ZLOFENIX Games

Въпроси и отговори


Recommended Posts

Абе а тоя проблем със сейвовете на асайментите оправиха ли го или не са щото на мене все още не ми ги сейва и си цикля на едно място с тея асайменти

Аз си мислех, че са оправени, но явно не са. Явно обаче е имало някакъв момент, в който са работили нормално, почти всички които не съм завършил стоят завършени на половина (повече или по-малко). Не знам как са се запаметили и кога. В момента ако не завърша даден асайнмент в рамките на сесията, не се запаметява прогресът ми.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Не те караме на сила :D , все пак ако искаш , пиши ми на лично и ще помагам! :)

Малко по-нагоре от твоят пост е поста на един от въпросните админи : Falken12 :D

Преди попадах, но го махнаха. 

Posted Images

То това ми е пределно ясно че трябва да ги завърша за да се сейват както трябва ама за тоя L96 ми става малко ненагорнище с 50 хедшота 50 асиста и 5 кила с готварско ножче за плодове и то като се има напредвид че като влязат 40 говеда в сървъра и се почва един адски лаг и нямаш друга алтернатива освен да се кикнеш от сървъра а момента със сейвовете на асайментите беше през март месец средата и бачкаше за около 2-3 дена после пак престана

Link to post
Share on other sites

Не си давайте много зор, че се очаква статс ресет :) , има проблем и няма как да се оправи без да се ресетнат. След това вече нещата трябва да са нормални.

Link to post
Share on other sites

здравейте някой друг да има проблем да си вижда статистиките.като стартирам ланчара има опция stats преди като го избирах ми отваряше страница на която можех да си видя статистиките колко сам убил колко пати са ме убили сега ими изкарва The requested URL /soldier.php was not found on this server.  на http://bf3.zloemu.org/index.php  също няма нищо все едно не съществувам

Edited by 3DAsset
Link to post
Share on other sites

Има ли някаква идея кога мислят да реснат стата че да не се ядосвам после или още нищо не е крайно решено.

Edited by ztrzwh
Link to post
Share on other sites

Ами ЗЛО каза, че няма определена дата, Има някакъв бъг и докато не се открие няма смисъл да ресетва, а и без ресет няма начин да се изправи бъгчето...не си давайте зор :) джиткайте си за кеф, задачите за отключване ги тормозете, когато всичко вече е сигурно и изправено.

Link to post
Share on other sites

А я да питам относно канала на тийм спика . Аз тръгнах да го търся ама нещо не ми го дава в смисъл влизам в сървъра на тийм спика ама канала го няма. Пък и то там са една камара канали но Battlefield 3 канал няма или поне аз не видях 

Link to post
Share on other sites

За Руския незнам не съм влизал, инъче тука май бяха направили някаква стая, препоръчвам да се разберете само БГ-тата и да си висите когато ще играете в някоя ВОИП програмка, хем по-лесно ще се разбирате (ме) . :)

Link to post
Share on other sites

имам въпрос. Турнира който ще се проведе дали ще бъде стриимнат някаде за да можем да го гледаме

Edited by 3DAsset
Link to post
Share on other sites

сега погледнах едно от оръжията които се отключват с co-op е 93R аз го имам този пистолет без да сам играл co-op може би за нас няма значение и може да се отлючва като направиш определено количество точки като recon

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Дано поне след рестарт-а задачките да си запазват киловете дори и след излизане от играта, че онзи ден взех L96 , но се побърках на 1 грам кокаин и 3 редбула.. 4 часа игра и хиляди мъки :D

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Някой може ли да ми каже какво става със сървъра на Батълфилд 3 последните няколко дена. Играеш 10 мин и после сървъра пада . 

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

а пък при мен от днес ме вкарва в лаунчъра, но ми казва, че съм дискънектнъл от мастъра :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Здравейте имам един проблем със хостване на сървър ето какво представлява

>ACCESS_VIOLATION / Assertion Failed
If you try to run a server and get error1 or error2 then either your server files ar corrupted (download from here) or your serverfolder-path features non-english chars

пробвах да сваля от тука но пак същата грешка  error1

Link to post
Share on other sites

Може ли да ми опишеш как по-точно стартираш сървъра, с какви настройки, колко е голяма цялата папка и какви файлове използваш (DLL,  .bat и тн. )  ?
 
П.С. Предполагам си следвал стъпките, които съм описал тук >  http://zlogames.ru/index.php?showtopic=971" target="_blank">ТУТОРИАЛ!

Link to post
Share on other sites

Може ли да ми опишеш как по-точно стартираш сървъра, с какви настройки, колко е голяма цялата папка и какви файлове използваш (DLL,  .bat и тн. )  ?

 

П.С. Предполагам си следвал стъпките, които съм описал тук >  http://zlogames.ru/index.php?showtopic=971" target="_blank">ТУТОРИАЛ!

Ами не съм следвал стъпките от там сега ще тествам от тук. :)

Link to post
Share on other sites

Всичко се оправи щом сложа папката+файловете в C:. Останаха няколко въпроса за управляването, виж ги на лс.

Edited by Falken12
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Create New...