Jump to content
ZLOFENIX Games

Въпроси и отговори


Recommended Posts

Задавайте всички други въпроси тук и моля не отваряйте теми за неща, на които вече има отговор. 

Link to post
Share on other sites
  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Не те караме на сила :D , все пак ако искаш , пиши ми на лично и ще помагам! :)

Малко по-нагоре от твоят пост е поста на един от въпросните админи : Falken12 :D

Преди попадах, но го махнаха. 

Posted Images

Ами мисля, че голяма част от проблемa е масивното натоварване на мастер сървъра :D  

 

Players online: 1225

Players in game: 994

Link to post
Share on other sites

Още едно въпросче от мен - да не би да са разрешили проблема със запазването на статистиката (спечелените точки) при изхвърляне от играта? Днес ме изхвърли 3-4 пъти от различни сървъри но спечелените точки не се изгубиха. Ако е така... -----> :dance: :music: :smoke:

Едит от Beasty: Не пишем и не отговаряме на Руски в Бг форума :)

Link to post
Share on other sites

Честно не съм сигурен дали проблемът със слотовете е решен напълно, но по думите на Zlofenix, сега би трябвало да е по-добре. :)

Link to post
Share on other sites

Аз имам едно може би тъпо въпросче, попринцип играя сингъла на 60-100 FPS, но когато съм в сървър през повечето време е между 25 и 30, ако някой знае защо е целия FPS drop и има идеи как да го оправя ще съм много благодарен.

Link to post
Share on other sites

момчета , ъпдайт на pb !! аз го направих ръчно , дръпнах си го и се поорави малко , но сега има някакъв проблем с клиента in general : [

Link to post
Share on other sites

да , извинявам се , in general -  имам предвид , че постоянно ме изхвърля от сърварите , което смятам , че е проблем с клиента  = in general. Тези дни master servera  е много нестабилен, надявам се го оправят бързо.

След като updatenah  pb  в сървари с 64 играчи не ми лагва !  

Link to post
Share on other sites

Направо ме застреля :D Това не го бях срещал. Но аз вече играя с другия Launcher, този по-лъскавия на KillzoneOne и Skan. Пробвай го. Освен, че изхвърля доста по-рядко, автоматично ъпдейтва dll файла и е доста по-лъскав и с повече опции, като например сортиране на сървъри, история, любими и т.н.

Link to post
Share on other sites

Да попитам от замунда торента става ли за игра тук

Става! Аз съм с нея!

Добре взех новия launcher ама сега ми дава Battlefield 3 has stopped working sucsessfully............това пък как се оправя....... 

Не знам защо ти дава тия грешки братле. Пробвай да си изтеглиш отново DLC-тата, DLL файла, ClientLauncher-а, ъпдейтни си PunkBuster и мисля, че още като пуснаха играта имаше някакъв проблем, който се оправяше като се изтрие определен файл, но за тая работа трябва да почетеш малко в английската или руската секция. Другия вариант е да използваш търсачката на форума и да напишеш грешката, която ти дава. 100% вече някой е писал за това. Това е от мен. Предполагам модератора може да помогне повечко, след като прочете проблема. Айде със здраве! :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Create New...