Jump to content
ZLOFENIX Games

Здрав лаг


Moraiss

Recommended Posts

Здравейте!

Скоро реших да се върна в сървъра да поцъкам,обаче ми лаги адски здраво.Много често ме убиват зад прикритие.Случва се и да оцеля някой няколко пъти,а той да си продължи на 100% хелт.Интернета ми е добър,само на тази игра ми лаги.Намерих няколко линка за фиксове,но не работят или съдържанието им просто го няма.

 

Link to post
1 hour ago, Moraiss said:

Здравейте!

Скоро реших да се върна в сървъра да поцъкам,обаче ми лаги адски здраво.Много често ме убиват зад прикритие.Случва се и да оцеля някой няколко пъти,а той да си продължи на 100% хелт.Интернета ми е добър,само на тази игра ми лаги.Намерих няколко линка за фиксове,но не работят или съдържанието им просто го няма.

 

Ъпдейтни си пънкбъстера.

 

46 minutes ago, RUSSIA77 said:

Албанске языгъ?

БЪЛГАРСКИ ЕЗИК!!!!!!!!!!

Link to post

Ефектът от ъпдейта почти не се усеща.Пак се умира зад прикритие и има delay.Някакви други фиксове има ли или просто мастър сървъра е доста натоварен?

Link to post
12 minutes ago, Moraiss said:

Ефектът от ъпдейта почти не се усеща.Пак се умира зад прикритие и има delay.Някакви други фиксове има ли или просто мастър сървъра е доста натоварен?

от фикса, дето ти пратих? това не е възможно, машината ти е слаба?

Link to post
1 hour ago, Brendo said:

от фикса, дето ти пратих? това не е възможно, машината ти е слаба?

Не,в никакъв случай.Смятам,че ще пусне BF1 на средни поне.Тъкмо излязох с алт и ф4,че не се търпи :D

Link to post
Just now, Moraiss said:

Не,в никакъв случай.Смятам,че ще пусне BF1 на средни поне.Тъкмо излязох с алт и ф4,че не се търпи :D

Преинстални я, не виждам логика да ти сече след като си сложил фикса, явно нещо се е бъгнала премахни я напълно и пак я качи.

Link to post

За умирането зад прикритие.Иначе понякога ме връща просто назад,където са ме стреляли.Ще я преинсталирам ей сега да видим какво ще стане.

Link to post
17 hours ago, Moraiss said:

За умирането зад прикритие.Иначе понякога ме връща просто назад,където са ме стреляли.Ще я преинсталирам ей сега да видим какво ще стане.

..по принцип съм свикнал да стрелям само с определен брой коршуми и понякога стрелям и се премествам на друга мишена, а другата се скрива и тогава ми показва, че умира :) зависи в какъв сървър играеш, ако пинга е по-голям е нормално. В русский сервер метро нямам никакви проблеми, биг шутъра също, амстел и той :)

Link to post

@Moraiss оправи ли го ? днес ми се случи същото убиват ме след като се скрия, но всичко е от пинг-а на противника :) , ако той има по-нисък от твоя е нормално да те стреля ти се криеш и тогава умираш, просто реакцията е по-забавена. :) 

Link to post
On 2/8/2017 at 11:33 AM, Brendo said:

@Moraiss оправи ли го ? днес ми се случи същото убиват ме след като се скрия, но всичко е от пинг-а на противника :) , ако той има по-нисък от твоя е нормално да те стреля ти се криеш и тогава умираш, просто реакцията е по-забавена. :) 

Не стана дори и след преинсталацията,същото е.Днес някакъв със 130 пинг (аз с 40) изобщо не му наливах демидж,винаги умирах срещу него независимо дали стрелям и улучвам първи.Не знам.Утре ще пробвам последно на лан кабел от друг интернет,но най-вероятно ще я изтрия...

Link to post
11 minutes ago, Moraiss said:

Не стана дори и след преинсталацията,същото е.Днес някакъв със 130 пинг (аз с 40) изобщо не му наливах демидж,винаги умирах срещу него независимо дали стрелям и улучвам първи.Не знам.Утре ще пробвам последно на лан кабел от друг интернет,но най-вероятно ще я изтрия...

Нали осъзнаваш, че повечето играчи играят с макро ( опцията на геймърските мишки да намалява отката до 0.1 ) при което ти няма как да го убиеш :) Направи ми клип как ти сече играта за да мога да преценя от какво е всичко. :) 

Edited by Brendo
Link to post

Няма какво да си губя времето с клип.Просто умирам нон стоп зад прикритие,явно при противника не ме показва скрит.В близък бой като стрелям по някого,не ми отчита изстрелите понякога.Проблема не е в мен,това ми е ясно.Като цъках,още като пуснаха емулатора го нямаше тоя проблем.Както и да е,не се занимавай,ще я разкарам засега.

Link to post
1 hour ago, Moraiss said:

Няма какво да си губя времето с клип.Просто умирам нон стоп зад прикритие,явно при противника не ме показва скрит.В близък бой като стрелям по някого,не ми отчита изстрелите понякога.Проблема не е в мен,това ми е ясно.Като цъках,още като пуснаха емулатора го нямаше тоя проблем.Както и да е,не се занимавай,ще я разкарам засега.

Както казах и на мен се случва да се скрия и да ме убият, но това е понеже играчите имат голям пинг и в повечето случай той те е убил преди ти да си започнал да стреляш ) , играй в сървъри, дето имаш малък пинг )

Link to post

Разрових малко форумите.Намалих network smoothing factor на 0 и увеличих FOV на 90.Определено се играе по-добре,особено на сървъри с нисък пинг :):)

Link to post
1 minute ago, Moraiss said:

Разрових малко форумите.Намалих network smoothing factor на 0 и увеличих FOV на 90.Определено се играе по-добре,особено на сървъри с нисък пинг :):)

Според мен ти е от машината, никога не съм имал проблеми, но и машината ми е от 2016 декември и е доста силова, но това със скриването и да ти сваля кръв след като си се скрил е нормално, в много от случайте някак съм свикнал да броя изтрелите и знам колко точно ми трябват за да убия един играч и като се наредят 4-7-10 на едно място и стрелям и човека още не е мъртав, а аз съм се прехвърлил на друг и след секунди умира :D

Link to post
21 hours ago, Moraiss said:

Засега се играе,това ми стига :D

BF4 цъкал ли си я?Ако да,сподели впечатления,мисля да си я купя.

доста е глупава , по-добре hardline :) 

Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...