Jump to content
ZLOFENIX Games

Problema battlefield 3


HAZMAT/////FIVE

Recommended Posts

Uitati ce patesc: 

 Deschid launcerul , aleg serverul, intru, joc vreo 10 min , ma deconecteaza si imi zice disconnected from masterserver , intru iar in launcher , si cand ma conectez la un server imi da err_disconnect_blaze 11-1

 

 Sau :

 

 Cand ma conectez la un server immi da direct err_disconnect_blaze 11-1 fara sa ma mai fii jucat inainte

Link to post

Nu stiu raspunsul exact la intrebarea ta, dar am 3:

 

  1. E bug de la MasterServer - chiar nu poti face nimic decat sa astepti pana il rezolva cei de la Zlofenix
  2. Server-ul e full si deaia iti da eroarea ERR_DISCONNECT_BLAZE 11-1, sau e 63/64 (31/32 - 47/48) iar cineva se conecteaza inaintea ta pe server
  3. Dezinstaleaza BF3-ul, instaleazal din nou si la sfarsit cand e gata nu bifa sa ti se instaleze Visual si DirectX, dupaia instaleaza DLC-urile si pune Emulatorul
Link to post

 

salut , mi-am instalat si eu astazi bf3 de pe nosteam si nu ma pot conecta cu launcherul , asta e eroarea care imi apare : 

 

"Connected to master

Auth error
Disconnected from master
"

 

 

"Auth error" - n-ai scris bine emailul si parola

Link to post
  • 2 weeks later...

Am o mica problema.A trebuit sa imi reinstalez jocul iar acum primesc o eroare Socket 10013 Acces denied de fiecare data cand dau click sa selectez un server din lista si nu inteleg ce sa fac.Tin sa mentionez ca inainte mergea jocul perfect

Link to post

MISSING token 9 1 1 ? :] help cineva ?

 

E o problema de la MasterServer. Nu poti face nimic

salut..am si eu o problema nu mai pot juca...cand dau sa imi gaseasca serverele imi da eroarea asta .....Unable to find an entry point named ZLO_ListenClient in DLL Launcher.dll 

Sterge Launcher.dll si downloadeazal iara

Link to post
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Salut , am si eu o problema , nu stiu ce are launcher`ul dar nu ma pot conecta la niciun conquest large , pur si simplu se blocheaza , ori scrie LOADING la nesfarsit ori se blocheaza si trebuie sa ii dau close the program , stie cineva ce are ? 

Link to post

Salut , am si eu o problema , nu stiu ce are launcher`ul dar nu ma pot conecta la niciun conquest large , pur si simplu se blocheaza , ori scrie LOADING la nesfarsit ori se blocheaza si trebuie sa ii dau close the program , stie cineva ce are ? 

Poate că încearcă să se alăture unui server de mare ping, încerca să se alăture server de scăzut ping în scopul de a juca cu nici o problema.

multumesc

===============

Utilizarea Translator Google

Am o problema cand dau sa ma loghez pe launcher imi scrie Cant Connect to master

închideți toate anti-Virues și a alerga lansator de admin

=======

Utilizarea Translator Google

salut..am si eu o problema nu mai pot juca...cand dau sa imi gaseasca serverele imi da eroarea asta .....Unable to find an entry point named ZLO_ListenClient in DLL Launcher.dll 

actualiza client, lansator, și fișierul DLL ..

Link to post
  • 1 month later...

CANT CONNECT TO MASTER SERVER PLZ HELP :(

http://zlogames.ru/index.php?showtopic=2145

 

Important Note! 

Before starting the game be sure to remove the file on the path

 

C:\ProgramData\Electronic Arts\EA Services\License\DGR01609245.dlf  

 

 

 

Notă Important! 
Înainte de începerea jocului asigurați-vă că pentru a elimina fișierul pe calea
 
 
C:\ProgramData\Electronic Arts\EA Services\License\DGR01609245.dlf
 
 
 
did you read FAQ ?
did you update client and launcher.dll ? 
Edited by (APT)HVX1-_-JoORdAN
Link to post
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...