Jump to content
ZLOFENIX Games

Error of update of zclient


Recommended Posts

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Similar Content

    • By ribeiroedd
      Good evening, folks! 
      When I try to open Diablo 2 Resurrected through the ZClient, I get the error message that I attached here. I drag the file D2R.exe to the client, and as soon as I do that, the error appears. How do I fix this?

    • By Sporling
      Всем доброго времени суток, я столкнулся со следующей проблемой: Когда я попытался в очередной раз внести правки в файлы Startup, StartServer (В первом я изменил количество игроков с 20 на 64. Во втором (в первом файле также изменил) решил поменять название сервера добавив приписку [2XP] (double experience points) к названию сервера, после внесения изменения и сохранения  файлов я закрыл сам Battlefield 3 Server и ZServer, далее заново запустил ZServer и запустил файл StartServer.
      По привычке полез в 34H Launcher и пошёл искать свой сервер в списке, но вот незадача! В списке его не было, потом пообщавшись со более менее понимающим в плане серверов человеком выяснилось, сервер offline, а как сделать назад что бы online ни я ни он не поняли.
      После произошедшего я решил скачать ещё один сервер для проверки работоспособности, после загрузки и настройки  меня поджидала новая ошибка, показав её тому самому человеку он кратко высказался на её счёт: "не знаю".
      Я тоже ни чего не понял, если у кого нибудь из читающих это есть какие либо рекомендации или готовые решения по поводу возвращения сервера в статус "online", или же про вторую ошибку то, пожалуйста помогите мне!
      Ниже я прикрепил пару скриншотов с теми самыми ошибками.
      Если у вас возникли вопросы по моей теме пишите, я постараюсь ответить, скинуть больше интересующей информации.
      Спасибо.


    • By Jolle990
      i download everything and run as "Admin" but got this error any help?
    • By David200097
      So today I wanted to download The Sims 2 for nostalgia reasons. But I got download failed and an error that said "We encountered a problem." there was no error code. Then I thought, oh silly me i didn't had VPN on so I tried again. The download failed again, but this time I got no error message. Then when I tried to relaunch both ZClient and ZLOrigin the download still failed. Tried to do the common troubleshooting (reinstalling etc.), download failed, tried to download something else, download failed, tried everything and nothing worked. Then I saw this tiny little message in ZClient (image included) that "ZLO Cert not installed." I don't understand, a week ago everything was fine. If someone could help me I would really appreciate it.

    • By Deividxddd
      me pasa esto cuando descargo algo y sigue igual
    • By rafaelgh
      Hello Guys Good afternoon 
       
      My name is Rafael and I have The The Sims 4 installed on my pc also I have Zlorigin and Zclient installed too. 
       
      I've been using zlorigin and zcliente since 2018 and I've never had error with it. But recentely it has occurred an erro with my Zlorigin when I try to repair or update my the sims 4 I see the error message - 196610:0 and i can't solve it.  
       
      I've already tried to remove all zlorigin and clean the cache and I've already to remove zclient and reinstall again but it doesn't work the error keeping show it 
       
      I would like to fix it. 
       
      If you could help me I appreciate it 
       
      Thanks for all support. 
       
      Good afternoon


    • By Brendo
      Как да започна да играя?
       
      1. Направете си регистрация в ZLOEmu (Емайла и паролата ще ви бъдат нужни за активирането на акаунта в играта).
      1.1 Изтегли и инсталирай DirectX
      1.2 Изтегли и инсталирай NET Framework 4.5.2
      1.3 Изтегли и инсталирай Visual C++ 2010 x86
      1.4 Обновете драйверите на видео картата ви.
      1.5 Обновете драйверите на аудио картата ви.
       
      2. Свалете клиента от тук ТУК и го инсталирайте.
      2.1 Инсталирайте BF3.DLC.Pack от свалената папка. 
      2.2 Копирайте съдържанието на папката “CRACK” в директорията на инсталираната игра. (ВАЖНО Е!). 
      2.3 Обновете PunkBuster. ТУК можеш да го свалиш и обновиш.
      2.4 Свалете PunkBuster от ТУК .
      2.5 Пуснете игра от ZloBF3Launcher.exe
      2.6 Логнете се с паролата и емайла ви от ZLOEmu
      2.7 Ще видиш прозорец с активатора. Въведете паролата и емайла от ZLOEmu
       
      Ерори и как да ги оправя:
       
      Възможно ли е да играя co-op?

      • Тази функция все още не е активна.
       
      Къде мога да видя статуса на Мастър сървъра?
       
      • Можеш да го намериш на колонка в ZLOEmu.
       
      Мастър сървъра е ОФЛАЙН. Какво да правя?

      • Трябва да изчакаш програмистите да го пуснат отново.
       
      Мастър сървъра е ОНЛАЙН, но Аз все още немога да вляза. Какво да направя?
       
      • Може би използваш стар Launcher, изтегли нов или опитай с друг.
       
      Как да оправя ерор missing dll 0x0000007e?

      • Инсталирай или Обнови DirectX и Visual C ++
       
      Когато пуснах Launcher-а ми излезе “The config-file is not valid / Unable to write Launcher.ini” как да го оправя?
       Вие трябва да пуснете Launcher-а като администратор.
       
      Играта ми се затварям, когато опитам да вляза в сървърите без да изписва ерор . Какво да правя?

      • Повечето, както и твоят Launcher не показват ерорите. Ти трябва да използваш ТОЗИ launcher. Пускаш като администратор и опитваш да влезнеш в някой сървър. Ако още не можеш да влезнеш, погледни какъв ерор ти изписва в колонката.
       
      Антивирусната ми система засече Launcher-а като вирус. Вярно ли е това?

      • Това е фалшива тревога. Всички файлове от  ТОЗИ сайт са чисти и без вируси. Вие трябва да добавите Launcher-а си към функцията за пренебрегване на антивирусната ви система. 
       
      Launcher-а ми се затвори \ не се пусна \ не работи. Какво да правя?

      • Трябва да добавиш Launcher.exe (или както се нарича launcher-а ви) и bf3.exe в firewall изключения.
       Също можеш да попиташ launcher програмист на ФОРУМ
       
      C:\ProgramData\ липсва. Къде е тя?

      • Това е скрита папка. За да покажеш тези файлове следвай стъпките:
       1. Кликнете на Windows Start бутон и отворете Контролния Панел.
       2. Кликнете на опциите на папките.
       3. Кликнете върху раздела "Опции на папките".
       4. Изберете покажи скритите файлове, папки и драйвери и всички други скрити файлове и  категории и кликнете “OK”.
       
      Пускам играта и стоя на • БЯЛ ЕКРАН • , Как да го оправя?
       
      • 1. Отиви в C:\Users\yourname\Documents\Battlefield 3\settings и изтрий всички файлове там.
       • 2. Обнови драйверите на видео картата. 
       
      Липсващ файл C:\ProgramData\Electronic Arts\EA Services\License\DGR01609245.dlf ..Къде е?
      Този файл се е появил при активирането на акаунта ви чрез активатора. (НЕ ТРЯБВА ДА ГО ИЗТРИВАТЕ, ПРИ ВСЯКО ПУСКАНЕ)!
       
      Моят бан изтече, но Аз все още немога да играя. Какво да направя?
       
      • Изтеклият бан ти позволява да си направиш нов акаунт. Правите си акаунт тук ZLOemu.org . (статовете не се пазят.). Преди да използвате новият си акаунт, изтрийте C:\ProgramData\Electronic Arts\EA Services\License\DGR01609245.dlf наложително е, иначе ще бъдете блокирани за мулти акаунт! Бана ви изтече, но акаунта ви е замръзен, защото сте използвали хакове,скриптове,кодове и другите лайна.
       
      Аз получих бан с призина “Z”. Какво значи тя? Възможно ли е да ми бъде премахнат БАН-а?
       
      • “Z” причина означава, че сте използвали хак и са ни изпратили доказателство, така че бан-а няма да бъде премахнат.
      Чакаш 30-дни и се регистрираш отново, ако се регистрираш по-рано ще бъдеш блокиран за мулти-акк.
       
      DirectX устройство изписа error: Intel® HD Graphics... Какво да правя?
       
      • Вие трябва да инсталирате дискретна графична карта. 
       
      Socket Error - # 10013

      • Трябва да пуснеш Launcher-а като администратор.
       
      PunkBuster kick: No Packet Flow
       1. Трябва да инстралите PunkBuster
       2. Проверете дали нещо не блокира PunkBuster (като firewall).
       3. Сканирайте за вируси.
       4. Обнови мрежовата си връзка.
       
      Auth error / Disconnected from Master

      • Име или парола са грешни. Напишете ги внимателно.
       
      Понякога ми дава този error ERR_DISCONNECT_BLAZE 1 1 -1 Как да го оправя? 
       Не се притеснявай, случва се понякога, просто затворете всичко, което може би товари вашата машина и си пуснете играта отново. НО АКО ЕРОРА СЕ ПОКАЗВА ПРИ ВЛИЗАНЕТО ВЪВ ВСИЧКИ СЪРВЪРИ, РЕШЕНИЕТО Е : ПРЕИНСТАЛИРАНЕ НА WINDOWS, ЗАЩОТО ИМАТЕ КРИПТО ВИРУС, КОЙТО БЛОКИРА ДОСТЪПА ДО МРЕЖАТА НА ИГРАТА.
       
      Получих това ERR_LOGIN_INVALIDTOKEN 3 15 -1. Как да го оправя?
       Свали ТОВА разархивирай и замени файловете от Battlefield 3 директория.
       
      Получих това ERR_DISCONNECT_GAME_GENERICERROR 0 6 -1 Какво да правя?
       Нищо. Ето ги и причините:
       1. Може би мастър сървъра е ОФЛАЙН.
       2. Сървъра където си играл е бил спрян. 
      3. Сървъра в който си играл е бил DDoss-нат и ли е крашнал.
       
      Получих това ERR_PARAM_MISSINGTOKEN 9 -1 -1 Как да го оправя?
       Свали ТОВА  разархивирай и замени файловете от Battlefield 3 директория.

       
      Играта ми лагва и сече сякаш съм на кадри, а пинг-а ми е нисък.
      • Това е проблем на PunkBuster-а. Вече имаме решение за проблема и то е ТУК!
      • Видях играч да излиза от картата, какво да направя ?

      ○ ○ ○ ○Влизаш във форума - Reporting Hackers - отваряш тема и пишеш името на играта и glitch
      Препоръчително е да проложиш снимка или видео как играча те убива от място извън картата.

      • Бях BAN-нат от сървър без причина

      • Причина може да няма, но това не спира админите да блокират играчи.
      Ако си бил агресивен и си псувал е нормално да бъдеш блокира, също ако си ползвал MACRO (без откат) на мишката, админите имат пълното право да те блокират.
      Влизай в други сървъри и гледай да не създаваш излишни проблеми.
       
      Искам сървъра ми да е 2XP(Boosted), как да го направя?
      • Можеш да промениш колко точки да е съвръра ти от настройките, но максимума е 2XP, ако пуснете 3XP-8XP сървър вашето IP-ще бъде блокирано и ще загубите достъп до играта.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...